Cem Atakan Loç

CEM ATAKAN LOÇ
1991 yılında İstanbul’da doğan Cem Atakan LOÇ Aksaray Mahmudiye İlkokulu’ndan mezun olup Pertevniyal Anadolu Lisesi’nde eğitim hayatına devam etmiştir.
Sayısal branşlardaki yatkınlığı sebebiyle eğitim hayatına 2009 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü kazanarak mezun olmuştur.

2015 yılının ikinci döneminde Axa Sigorta’da profesyonel iş hayatına başlayıp 1.5 sene süreyle Underwriter olarak mühendislik ve yangın branşlarında çalışmalar yapmıştır.
Bu sırada Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olup finans hayatına teorik olarak da dahil olmuştur.
2017 yılının Mart ayında Üstat Refik LOÇ’un vefatının ardından müşavirlik hizmetlerinin sorumluluğunu alarak 2019 yılı itibariyle Stajyer Mali Müşavir olarak görevine devam etmektedir.
1994 2019 yılları arasında Atakan Muhasebe olarak temeli atılıp kökleşen müşavirlik organizasyonumuz 2019 yılı itibariyle KYC Mali Müşavirlik olarak yoluna devam etmektedir.

Kısa zaman zarfında bir finans sektörünün en üst liglerinde yer alıp Axa Sigorta, Change.org, Osisoft, Vistra (eski adıyla Radius) ve Hunter Industries gibi firmalara hizmet vermiştir.
Akıcı İngilizceye sahip olup Bahçeşehir Üniversitesi MBA (İngilizce) programına dahil olarak eğitim hayatına devam eden Cem Atakan LOÇ, 2000-2005 yılları arasında Galatasaray Spor Kulubü Futbol Okulu’nda
lisanssız futbolcu olarak oynamıştır.