Refik Loç

Refik Loç, 1951 yılında Yugoslavya Sosyalist Federal Cumhuriyeti Kuzey Makedonya sınırları içerisinde Gostivar şehrinde doğdu.
Ailesiyle birlikte serbest göçmen olarak Türkiye Cumhuriyeti İstanbul’a gelen Refik ilk,orta ve yüksek öğrenimini İstanbulda tamamladı.
Pertevniyal Lisesi ve Marmara Üniversitesi İktisat-Maliye bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına küçük yaştan itibaren dahil olup, profesyonel iş hayatının ilk bölümlerinde sigorta eksperliği yapmıştır.

Bugün bile elde edilmesi çok zor olan tüm sigorta branşlarında yetkili ve belgelidir.

Kayıt No : E09/G0095
Belge No : 1980004
Branşlar : YANGIN, DOĞAL AFET, KAZA VE HIRSIZLIK MÜHENDİSLİK KREDİ VE FİNANS-EMNİYETİ SUİSTİMAL, HUKUKSAL KORUMA VE DESTEK HAVA, DENİZ VE DEMİRYOLU ARAÇLARI EMTİA VE KIYMETE İLİŞKİN NAKLİYAT KARA ARAÇLARI TARIM VE HAYVAN HAYAT

1994 yılına gelindiğinde “Atakan Muhasebe” Mali Müşavirlik ofisini hayata geçirerek organizasyonumuzun o zamanki ilk tohumlarını atmıştır.

2017 Mart ayında Hakk’ın rahmetine kavuşana kadar, mesleğini etik değerlerden ve kamu yararı bilincinden taviz vermeden devam ettirmiştir. Evli ve iki çocuk babası olan mütevvefayı bugün bile rahmetle, saygıyla, minnetle ve özlemle anıyoruz.